KODY % rabatowe Jak to działa?

Import z Chin od AlleKurier - AlleKurier

kurier paczka 1 kg

kurier paczkomaty logoPaczkomaty

od 11,73

Paczkomaty

kurier dhl logoKurier DHL

od 17,10

brokerzy DHL

kurier ups logoKurier UPS

od 18,13

brokerzy UPS

kurier inpost logoKurier InPost

od 14,00

brokerzy InPost

kurier fedex logoKurier FedEx

od 14,85

brokerzy FedEx

kurier paczkawruchu logoPaczkawRuchu

od 7,60

PaczkawRuchu

kurier dpd logoKurier DPD

od 18,20

brokerzy DPD

Informacje z firmy AlleKurier - zmiany cenników, promocje, nowości w ofercie.

Firma: AlleKurier.pl

AlleKurier sp. z o.o.

30-198 Kraków

Prof. Myczkowskiego 45

zamów kuriera

strona www »

pełny cennik »


Inne informacje AlleKurier

2016-08-29 Palety ETL w ofercie Allekurier

2014-10-29 Nowy cennik na paczki do Niemiec

2013-04-14 Darmowe Pobranie i Pobranie Express

Komunikat z firmy kurierskiej AlleKurier z dnia 2012-12-13


Import z Chin od AlleKurierDotychczasową ofertę brokera kurierskiego AlleKurier.pl wzbogacono o transport towarów drogą lotniczą na kierunku Chiny – Polska.


AlleKurier.pl uruchomił dedykowaną usługę importu z Chin drogą lotniczą. Oprócz automatycznej wyceny i możliwości złożenia zamówienia przez internet, serwis oferuje odprawę celną oraz magazyn dystrybucyjny.

Nowe rozwiązanie dedykowane jest dla przesyłek składających się z paczek o wadze do 21 kg, a także dla znacznie cięższych ładunków cargo, których waga zaczyna się od 100 kg. W przypadku przesyłek do 21 kg usługa realizowana jest w systemie „door to door” oraz zawiera koszt odprawy celnej zarówno w Chinach jak i w Polsce. Koszt transportu jest stały bez względu na miejsce nadania w kraju środka. Przesyłki cargo realizowane są z 13 najważniejszych chińskich lotnisk do terminalu w Warszawie z możliwością dostarczenia ładunku bezpośrednio do klienta. Na opisywanym kierunku przesyłki lotnicze w AlleKurier.pl są najkorzystniejszym wyborem według serwisu kurierem.pl.

Ceny przesyłek kurierskich z Chin do Polski - porównanie cenników kurierów

Kompleksowe usługi logistyczne

AlleKurier.pl posiada pełen wachlarz usług logistycznych. Dla importujących towar z Chin firma oferuje swoją agencję celną oraz skład celny. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dokonać rewizji towaru i sprawdzić kompletność zamówienia przed wysłaniem zgłoszenia do Urzędu Celnego.

Platforma posiada magazyn dystrybucyjny, pracujący w godzinach 6-22. System pozwala na realizację zleceń on-line oraz podgląd bieżących stanów magazynowych. Dzięki integracji systemów (wymiana danych poprzez EDI), możliwe jest szybkie i efektywne zarządzanie towarem, bez konieczności budowy własnego zaplecza logistycznego.


źródło: AlleKurier, z dnia 2012-12-13